LR aplinkos ministerija Miškų valdymo tarnyba

Informacija

Ankstesni įvykiai

2017.12.22
Šiemet jau 11 - tą kartą visoje Lietuvoje vyko akcija ,,Parsinešk Kalėdas į savo namus“

Jau tradicija tapusi akcija ,,Parsinešk Kalėdas į savo namus“ džiugino ir Jonaviečių širdis. Gruodžio 20 d. 13h. VĮ Jonavos miškų urėdijos miškininkai šakas dalino Jonavos sąjūdžio aikštėje ir Rimkų mikrorajone prie PC ,,Norfa“. Kaip ir kasmet akcija sulaukė didelio žmonių antplūdžio ir susidomėjimo. Dar nespėjus sustoti miškininkų automobiliams su šakomis žmonės jau siekė nučiupti kuo gražesnę Šv. Kalėdų puošmeną – eglės šaką. Visuomet žalia eglės šaka ar eglutė yra labiausiai paplitęs Šv. Kalėdų simbolis, todėl miškininkų buvo inicijuota ši akciją per kurią eglių šakos dalinamos nemokamai prieš pat didžiąsias metų šventes.

2017.12.15
DĖL PASIRUOŠIMO AUKCIONUI IR JO PRAVEDIMO

  VĮ Jonavos miškų urėdija skelbia pagrindinių priemonių ir atsargų, pripažintų nereikalingomis arba netinkamomis naudoti, pardavimo viešąjį aukcioną. Su parduodamo turto pradinėmis pardavimo kainomis ir pardavimo sąlygomis galima susipažinti įmonės interneto svetainėje www.jmu.lt. Aukcionas įvyks 2017 m. gruodžio 18 d. 9:00 val. adresu: Miško g. 1, Jonava posėdžių salėje. Informacija teikiama tel. (8 349) 53252, 8 655 54416, 8 652 07570. Atsakingas asmuo – vyr. inžinierius Raimondas Vincevičius.

2017.11.10
Aplankėme tuos, kurie žuvo gindami mūsų kraštą

Ką tik praėjusi Vėlinių šventė įkvėpė aplankyti tuos, kurie žuvo gindami mūsų kraštą. Lapkričio 3 dieną liaudiška kapela ,,SAVI“, Jonaviečių karų dalyvių asociacija ,,PAGARBA“, VĮ Jonavos miškų urėdijos darbuotojai, Jonavos vaikų lopšelio darželio ,,Lakštingalėlė“   3 bei 9 grupių vaikai ir auklėtojos D. Kymantienė ir R. Marcinkevičienė lankėsi Vareikių miške, Upninkų girininkijoje, kur kadaise buvo partizanų bunkeriai.

2017.11.09
Urėdijų reforma: Jonavos miškininkus kankina nežinia

   Daug diskusijų ir pasipriešinimo sulaukusi urėdijų reforma įgauna pagreitį – nuo ateinančių metų sausio 1 d. 42 valstybės įmonių miškų urėdijos bus prijungtos prie Valstybės įmonės Valstybinio miškotvarkos instituto. Naujos įmonės filialų skaičių ketinama sumažinti nuo 42 iki 25. Kaip šie pokyčiai palies Jonavos rajono miškininkus, kalbamės su miškų urėdu Rolandu Skuja.

Straipsnis publikuotas internetinėje svetainėje adresu: http://jonavosnaujienos.lzinios.lt/urediju-reforma-jonavos-miskininkus-kankina-nezinia/

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti

Informacija

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti