LR aplinkos ministerija Miškų valdymo tarnyba

Informacija

Naujienos

2017.03.28
NACIONALINĖ MIŠKO SODINIMO ŠVENTĖ 2017

Pabunda miškas, kupinas gyvybės ir naujos jėgos augti. Mišką reikia ne tik naudoti, bet ir būtina pasirūpinti, kad jis būtų atkurtas, kad kirtavietės nevirstų dykvietėmis arba beverčiais krūmynais, kur miškas nebeaugs jau ilgus metus.

Pavasaris yra geriausias laikas atkurti mišką. Todėl Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos, siekdama įprasminti ir skatinti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veiklos tęstinumą, ugdyti šalies gyventojų pilietiškumą, socialinį aktyvumą ir burti bendruomenes, visoje Lietuvoje š. m. balandžio 8 d. organizuoja „Nacionalinę miško sodinimo šventę 2017“.

VĮ Jonavos miškų urėdija taip pat kviečia miškui neabejingus piliečius, kolektyvus, organizacijas ar įmones į miško sodinimo talką ir pavasarinio miškasodžio pradžią pažymėti Nacionaline miško sodinimo švente 2017. Šiemet kartu sodinsime mišką Užusalių girininkijoje (objekto koordinatės – pagal LKS-94 – 517822; 6095026 arba pagal WGS – 54.99083; 24.278485).

Į talką renkamės š. m. balandžio 8 d. 10 val. prie Užusalių girininkijos (adresu Būdų III k., Užusalių sen., Jonavos r. sav.) arba miško sodinimo vietoje pagal nurodytas koordinates.

VĮ Jonavos miškų urėdijos darbuotojai pasirūpins ir stengsis padaryti viską, kad talka būtų atgaiva, kad šventė paliktų talkininkams pačių geriausių įspūdžių apie mišką ir miškininkus. Tikėkimės, kad kaprizus rodanti žiema iki šventės atsitrauks, į gamtos ritmą bus pataikyta. O svarbiausia, kad visi gausaus talkininkų būrio pasodinti medeliai prigytų.

Visus, norinčius ir galinčius prisijungti prie miško sodinimo talkos, kviečiame registruotis el. p. info@jmu.lt, tel. 8 349 51291 arba 8 655 53104 iki š. m. balandžio 4 d. 16 val.

 

VĮ Jonavos miškų urėdijos informacija

Grįžti

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti

Informacija

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti