LR aplinkos ministerija Miškų valdymo tarnyba

Informacija

Naujienos

2016.12.22
Akcija ,, Parsinešk Kalėdas į savo namus“

Š.m gruodžio 20 d. visoje Lietuvoje vyko akcija ,, Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurią vykdė Aplinkos ministerija, Generalinė miškų urėdija ir 42 miškų urėdijos visoje Lietuvoje. Tikimasi išdalinti 100 000 tūkst. eglės šakų.

VĮ Jonavos miškų urėdijos miškininkai paruošė ir dovanojo: paprastosios, dygiosios ir baltosios eglių, paprastosios pušies, pilkojo kėnio, pocūgės šakas. Šakos buvo dalinamos dvejose vietose : Sąjūdžio aikštėje ir prie prekybos centro ,,Norfa“ . Kaip ir kasmet sulaukėme daug jonaviečių, kurie šią akciją palaiko jau ne vienerius metus. Žmonių teigimu nereikia varžytis Kalėdinės eglutės didumu su kaimynu, bet vertėtų atkreipti dėmesį į gamtosaugines idėjas – nekirsti kuo didesnės eglutės, bet pasidžiaugti ir eglės šakute. Taip išsaugosime miške augančias eglutes, kurios po kelių dešimtmečių puoš mūsų girias. Vertėtų pagalvoti, kad šventinis laikotarpis trunka vos dvi savaites, po kurio kirsta eglutė tampa nereikalinga.

 

 

 

 

Antrus metus miškininkai dalinasi savo šiluma ne tik dovanodami eglių, pušų ar kitų medžių šakas, bet ir lankydami vienišus vaikus ir senelius. Šiemet kartu su jaunųjų miško bičiulių klubu ,,Medeinė“, vaikų l/d ,,Pakalnutė“ folkloriniu ansambliu ,,Radastėlė“ ir vaikų l/d ,,Lakštingalėlė“ kūrėme kalėdines kompozicijas senjorų globos namams. Gruodžio 21 d., paruošę kompozicijas ir simbolines dovanas,  lankėmės senjorų globos namuose, pasveikinome artėjančių švenčių proga. L/d ,,Pakalnutė“ folklorinis ansamblis paruošė šventinę programą – koncertą.

Tariame didelį AČIŪ jaunųjų miško bičiulių vadovei Zitai Venckienei, vaikų folkloro ansamblio ,,Radastėlė“ vadovėms Lolitai Vaškelienei ir Janinai Lukoševičienei ir vaikų l/d ,,Lakštingalėlė“ auklėtojai-metodininkei Romaldai Marcinkevičienei padėjusioms sukurti šventines kompozicijas.

 

 

 
Grįžti

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti

Informacija

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti