LR aplinkos ministerija Miškų valdymo tarnyba

Informacija

Naujienos

2018.04.17
ŠIMTMETĮ ŠVENČIANČIAI TĖVYNEI MIŠKININKAI DOVANOJA NACIONALINĘ MIŠKO SODINIMO ŠVENTĘ

Tie, kas nors vieną kartą akis užvertę į šakomis dangų remiantį medį, matę pavasarį po ką tik nulijusio lietaus išsiskleidusį gėlės žiedą, žydinčiame pavasario miške besidarbuojančias bites, skruzdėles nešančias į savo namus po mažą šapelį, negali nė akimirkai suabejoti gamtoje egzistuojančia harmonija ir jos visapusišku grožiu...

Pavasaris, geriausias laikas atkurti mišką. Todėl šalies miškininkai kviečia burtis bendruomenes, pavienius žmones, ugdymo įstaigas ir visus kitus neabejingus miškui ir gamtai, pridėti nors lašelį savo triūso, kupiniems gerų emocijų, savo rankomis paliesti bei pasodinti gležną augalėlį.  Po daugelio metų sugrįžti į savo rankomis pasodintą giraitę ir pasidžiaugti jos grožiu.

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jonavos regioninis padalinys taip pat kviečia neabejingus piliečius, kolektyvus, organizacijas, įmones ir visus kitus prisidėti prie miško sodinimo talkos ir taip pažymėti pavasario pradžią. Šiemet kartu sodinsime mišką Užusalių girininkijoje (objekto koordinatės – pagal LKS 519696; 6097328 arba pagal WGS 55.011441; 24.307923).

Į talką renkamės š.m balandžio 28 d. 10:30 val.  Jonavos r. Šveicarijos km. prie vaikų l/d ,,Voveraitė“ ( Pergalės g. 18 )  arba 11 val. miško sodinimo vietoje pagal nurodytas koordinates.

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jonavos regioninio padalinio darbuotojai pasirūpins ir stengsis padaryti viską, kad talka paliktų pačius geriausius įspūdžius apie mišką ir miškininkus, o pabudusi gamta nepagailės gero oro!

Visus norinčius ir galinčius prisijungti prie miško sodinimo talkos, kviečiame registruotis el. p jonava@vivmu.lt, tel. 8 349 51291 arba 8 652 54403 iki š.m. balandžio 25d. 17 val.

Grįžti

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti

Informacija

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti