LR aplinkos ministerija Miškų valdymo tarnyba

Informacija

Naujienos

2015.02.13
Skelbiame video filmukų konkurso „Paukščiai grįžta namo“ sąlygas

Video filmuko trukmė turėtų būti ne mažesnė nei 1 minutė ir ne ilgesnė nei 2 min. Konkursui siunčiamas filmukas turi būti su pavadinimu, nurodytais autorių vardais, pavardėmis ir jų atstovaujama mokslo įstaiga ar jaunųjų miško bičiulių būreliu.

Konkurse gali dalyvauti ne tik jaunieji miško bičiuliai, bet ir visi bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Jau nuo šios savaitės iki kovo 9 dienos moksleiviai kviečiami siųsti video filmukus artimiausiai urėdijai, kuri savo tinklapyje nurodys už konkursą atsakingo asmens kontaktus. Miškų urėdijos atrinktų filmukų autorius apdovanos savo nuožiūra pasirinktais prizais ir sutartu metu.

Urėdijų atrinkti filmukai bus talpinami tinklapio www.valstybiniaimiskai.lt vaizdo galerijoje sukurtame kataloge „Inkilai 2015“ ir Generalinės miškų urėdijos „Facebook“ įskiepyje (filmukus siųsti el.paštu s.potapoviene@gmu.lt su nuoroda „Paukščiai grįžta namo 2015“).

Dešimt Generalinės miškų urėdijos komisijos išrinktų konkurso laureatų bus apdovanoti miškų urėdijų įsteigtais prizais, o Facebook‘e“ daugiausiai „like“ (patinka) surinkusio filmuko autorius - simpatijų prizu.

Miškininkų organizuojamos pavasario šventės jau tampa smagia tradicija – kurkime ją kartu.Daugiau informacijos: Generalinės miškų urėdijos Teisės, personalo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Solveiga Potapovienė, s.potapoviene@gmu.lt, darbo tel. 8-5-2733997 (2056), mob.tel. 8-662-53328

2015.02.13 19:02 Įkelta iš "Generalinė miškų urėdija" tinklalapio.
Adresas: http://www.gmu.lt
Grįžti

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti

Informacija

Administracija

Girininkijos

Kiti padaliniai

Grįžti