Užusalių girininkija

Užusalių girininkija

(Būdų)

                          

Užusalių girininkija

Girininkas

Žilvinas Koncevičius

49274

650  -35006

 

zilvinas.koncevicius@vivmu.lt

Girininko pavaduotojas Skirmantas Kačegavičius 652 - 54347  

Eigulys

Algirdas Karpinskas

652 - 54350

 
Eigulys Darius Banza 652 - 54402  

    Užusalių girininkija yra netoli geležinkelio Gaižiūnai– Palemonas 8 km atstumu nuo Karmėlavos.

    Pasiekti Užusalių kaimą, o taip pat ir girininkiją, šiandien galima Kauno – Zarasų plentu nuo Išorų pasukus į dešinę. Dabartinės girininkijos ribos siejasi su Svilonių bei Dumsių girininkijomis, Kaišiadorių miškų urėdija.

    Šiuo metu Užusalių girininkijai patikėta valdyti 2364 ha valstybinių miškų, o privatūs miškai sudaro – 417 ha.

   Pagal užimamą teritoriją girininkija yra labai kompaktiška. Teritorija apima trijų upių baseinus, tai Šešuvos, Želvos ir Lapirdos. Turi ribas su Kaišiadorių rajonu ( 7 km ilgio), o prie Neveronių su Kauno rajonu.

   Užusalių urėdijos miškai patenka į didelio Gaižiūnų – Rumšiškių miškų masyvo zoną. Spygliuočiai sudaro apie 55%, daugiausia eglynai (32%), yra ir naujai įveistų  maumedynų. Iš lapuočių pagrindinę dalį užima juodalksnis (apie 22%). Yra ir drebulių, beržų...

   Didelę dalį sudaro brandūs miškai. Ilgą laiką buvo neprivažiuojami, daugelyje vietų itin šlapi, tapo prieinami tik po 1968 m nusausinimo ir kelių tiesimo darbų. Daug kertinių buveinių.  Ilgametis buvęs Užusalių girininkijos girininkas Kazimieras Skuja, po kurio nuo 2013 m. sausio mėn. girininkiją perėmė jo sūnus Rolandas Skuja. Nuo rugsėjo mėn. girininkijos vadovavimą perėmė Žilvinas Koncevičius.